facebook tracking

Customer Service Supervisor

Tradera är sedan 1999 en av Sveriges största marknadsplatser online med över två miljoner användare. 

På Tradera älskar vi våra medlemmar! Vi på Customer Service lägger största fokus på service och kommunikation med våra medlemmar. Vi söker nu en kollega som vill hjälpa oss med utvecklingen av vår kundservice.

Har du tidigare arbetat med kundservice och vill ta nästa steg i din karriär?

Rekryteringen sker i samarbete med Student Consulting. Läs mer om tjänsten och ansök här.

 

Läs mer och ansök

Eller vet du någon som skulle passa ännu bättre? Berätta för dem.

Vår arbetsplats & kultur

Hos oss är det lätt att trivas!

Företagskulturen hos oss bygger på lagarbete, kundfokus och ständigt lärande. Vi värderar personlig utveckling högt och vi ger våra medarbetare möjlighet att själva forma sin roll och sin karriär. Kulturen präglas av en öppenhet både inom team och mellan avdelningar. Vi delar med oss av kunskap och insikter, vilket skapar lärande miljö, hög motivation och effektivitet i det dagliga arbetet.

Viktigast av allt är att vi har roligt på jobbet!

 

Jobbar du redan på Tradera?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@paypal.com
Teamtailor

Rekryteringsverktyg från Teamtailor